Live
Gemist
Gids
Programma’s
Ontvangst
sluiten
Zoek nieuwe omgeving
Actieve omgeving
Omgeving:
,
Vandaag, Dinsdag 19 maart
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
Per Seconde Wijzer
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Van Roosmalen & Groenteman
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.20
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Taarten van Babel
Mohammed
4.25
RegioNED
3.45
NOS Journaal
3.30
Blauw Bloed
Koningspaar en prinses Beatrix actief bij NLdoet
3.05
Fryslân DOK
Winterzwanen
2.35
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Shoarma van rodekool
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Per Seconde Wijzer
0.35
NOS Journaal
0.15
Gisteren, Maandag 18 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Van Roosmalen & Groenteman
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.20
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Taarten van Babel
Mohammed
16.25
RegioNED
15.45
NOS Journaal
15.30
Blauw Bloed
Koningspaar en prinses Beatrix actief bij NLdoet
15.05
Fryslân DOK
Winterzwanen
14.35
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Shoarma van rodekool
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
2 voor 12
12.25
NOS Journaal
12.20
NOS Studio Voetbal
11.30
Nieuwsuur
10.55
3 op Reis
Kaapverdië (CV)
8.30
NOS Journaal
8.10
NOS Studio Sport Eredivisie
7.15
Podium Klassiek
6.15
NOS Journaal
6.10
Nederland zingt op zondag
Doe mij recht
5.45
NOS Jeugdjournaal
5.25
De Sociëteit
3.25
Zin in morgen
3.00
Buitenhof
2.05
WNL Op Zondag
1.10
NOS Journaal
1.00
2 voor 12
0.25
NOS Journaal
0.20
Zondag 17 maart
NOS Studio Voetbal
23.30
Nieuwsuur
22.55
3 op Reis
Kaapverdië (CV)
20.30
NOS Journaal
20.10
NOS Studio Sport Eredivisie
19.15
Podium Klassiek
18.15
NOS Journaal
18.10
Nederland zingt op zondag
Doe mij recht
17.45
NOS Jeugdjournaal
17.25
De Sociëteit
15.25
Zin in morgen
15.00
Buitenhof
14.05
WNL Op Zondag
13.10
NOS Journaal
13.00
Nu te Zien!
De grote illusie
12.50
Sterren NL Top 25
12.15
NOS Journaal
12.10
NOS Studio Sport Eredivisie
11.30
Nieuwsuur
10.55
Bij Van Duin op de Achterbank
Ronald Goedemondt
10.10
MINDF*CK
Youp van 't Hek
8.30
NOS Journaal
8.05
EenVandaag
6.55
NOS Journaal
6.05
NOS Jeugdjournaal
4.40
Het Klokhuis
Bewegwijzering
4.25
Kindertijd
Hobby: Dierendokter
4.20
NOS Journaal
1.00
Nu te Zien!
De grote illusie
0.50
Sterren NL Top 25
0.15
NOS Journaal
0.10
Zaterdag 16 maart
NOS Studio Sport Eredivisie
23.30
Nieuwsuur
22.55
Bij Van Duin op de Achterbank
Ronald Goedemondt
22.10
MINDF*CK
Youp van 't Hek
20.30
NOS Journaal
20.05
EenVandaag
18.55
NOS Journaal
18.05
NOS Jeugdjournaal
16.40
Het Klokhuis
Bewegwijzering
16.25
Kindertijd
Hobby: Dierendokter
16.20
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.40
NOS Studio Sport Eredivisie
12.15
Op1
11.20
Nieuwsuur
10.35
Dit Was Het Nieuws
9.25
Flikken Maastricht
Gangsters
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Taal
4.35
Kindertijd
Hobby: Koets
4.25
NOS Journaal
3.20
MAX Geheugentrainer
2.35
Goedemorgen Nederland
2.20
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Bak mee met MAX
Gekaramelliseerde tompoucen
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.40
NOS Studio Sport Eredivisie
0.15
Vrijdag 15 maart
Op1
23.20
Nieuwsuur
22.35
Dit Was Het Nieuws
21.25
Flikken Maastricht
Gangsters
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Taal
16.35
Kindertijd
Hobby: Koets
16.25
NOS Journaal
15.20
MAX Geheugentrainer
14.35
Goedemorgen Nederland
14.20
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Bak mee met MAX
Gekaramelliseerde tompoucen
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal Regio
12.25
Op1
11.25
De Avondshow met Arjen Lubach
11.00
Nieuwsuur
10.15
Project Dans
9.15
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Het Klokhuis
Ramadan
4.20
Kindertijd
Hobby: Dansen
4.10
Ongehoord Nieuws
3.30
NOS Journaal
3.15
Ongehoord Nieuws
2.35
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Chinese ovenplaatnoedels
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal Regio
0.25
Donderdag 14 maart
Op1
23.25
De Avondshow met Arjen Lubach
23.00
Nieuwsuur
22.15
Project Dans
21.15
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Het Klokhuis
Ramadan
16.20
Kindertijd
Hobby: Dansen
16.10
Ongehoord Nieuws
15.30
NOS Journaal
15.15
Ongehoord Nieuws
14.35
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Chinese ovenplaatnoedels
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Het Klokhuis
Rotten
4.35
NOS Journaal
3.15
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Ovenschotel met zoete aardappel, spruiten, makreel
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal
0.15
Woensdag 13 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Het Klokhuis
Rotten
16.35
NOS Journaal
15.15
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Ovenschotel met zoete aardappel, spruiten, makreel
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.40
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Kamp Van Koningsbrugge
9.15
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Het Klokhuis
Het Kantoor 288
4.35
Ongehoord Nieuws
3.40
NOS Journaal
3.25
Ongehoord Nieuws
2.45
Goedemorgen Nederland
2.25
NOS Journaal
2.10
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Groene aspergesoep met bladerdeeg-tomatentaartjes
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.40
NOS Journaal
0.15
Dinsdag 12 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Kamp Van Koningsbrugge
21.15
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Het Klokhuis
Het Kantoor 288
16.35
Ongehoord Nieuws
15.40
NOS Journaal
15.25
Ongehoord Nieuws
14.45
Goedemorgen Nederland
14.25
NOS Journaal
14.10
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Groene aspergesoep met bladerdeeg-tomatentaartjes
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Van Roosmalen & Groenteman
Huub Stapel en Justine Marcella
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Taarten van Babel
Valentijn
4.35
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.20
Blauw Bloed
Openhartig interview met prins Bernhard
3.20
NOS Journaal
3.05
Fryslân DOK
Je doet het er maar mee
2.35
Goedemorgen Nederland
2.20
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Huzarensalade met gerookte kip en witlof
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal
0.15
Maandag 11 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Van Roosmalen & Groenteman
Huub Stapel en Justine Marcella
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Taarten van Babel
Valentijn
16.35
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.20
Blauw Bloed
Openhartig interview met prins Bernhard
15.20
NOS Journaal
15.05
Fryslân DOK
Je doet het er maar mee
14.35
Goedemorgen Nederland
14.20
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Huzarensalade met gerookte kip en witlof
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
NOS Journaal
12.20
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
11.50
Nieuwsuur
10.25
NOS Journaal
8.05
NOS Studio Sport Eredivisie
7.10
NOS Journaal
6.00
Nederland zingt op zondag
Getsemane
5.35
NOS Jeugdjournaal
5.05
Zin in morgen
2.45
WNL Op Zondag
1.10
NOS Journaal
0.20
Zondag 10 maart
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
23.50
Nieuwsuur
22.25
NOS Journaal
20.05
NOS Studio Sport Eredivisie
19.10
NOS Journaal
18.00
Nederland zingt op zondag
Getsemane
17.35
NOS Jeugdjournaal
17.05
Zin in morgen
14.45
WNL Op Zondag
13.10
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
11.45
NOS Journaal
11.40
NOS Studio Sport Eredivisie
10.40
Nieuwsuur
10.05
Bij Van Duin op de Achterbank
Najib Amhali
9.20
Wie is de Mol?
8.05
NOS Journaal
7.55
Het echte leven in de dierentuin
7.10
EenVandaag
6.40
NOS Journaal
6.05
NOS Jeugdjournaal
4.30
Het Klokhuis
BMX
4.15
NOS Journaal
1.00
Sterren NL Top 25
0.25
Stand van Nederland: Generatie Next
Zelfhulpboeken zijn populairder dan ooit
0.05
Zaterdag 9 maart
NOS Studio Sport Eredivisie
23.25
Nieuwsuur
22.50
Bij Van Duin op de Achterbank
Najib Amhali
22.05
Wie is de Mol?
20.30
NOS Journaal
20.05
Het echte leven in de dierentuin
19.20
EenVandaag
18.55
NOS Journaal
18.05
NOS Jeugdjournaal
16.30
Het Klokhuis
BMX
16.15
NOS Journaal
13.00
NOS Studio Sport Eredivisie
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
Nieuwsuur
10.40
Dit Was Het Nieuws
9.30
NOS Journaal
8.10
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.45
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Wat is artificiële intelligentie?
4.30
NOS Journaal
3.20
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Bak mee met MAX
Klassieke kalfsbitterballen
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
NOS Studio Sport Eredivisie
0.35
NOS Journaal
0.15
Vrijdag 8 maart
Op1
23.20
Nieuwsuur
22.40
Dit Was Het Nieuws
21.30
NOS Journaal
20.10
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.45
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Wat is artificiële intelligentie?
16.30
NOS Journaal
15.20
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Bak mee met MAX
Klassieke kalfsbitterballen
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
NOS Journaal Regio
12.50
Met het Mes op Tafel
You Can Win If You Want
12.20
Op1
11.25
De Avondshow met Arjen Lubach
11.00
Nieuwsuur
10.15
Project Dans
9.15
NOS Journaal
8.05
Dit is de kwestie
De toeslagenaffaire
7.20
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.20
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.30
Het Klokhuis
Aletta Jacobs
4.15
Ongehoord Nieuws
3.30
NOS Journaal
3.15
Ongehoord Nieuws
2.35
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
B'stilla met gehakt en pompoen
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
NOS Journaal Regio
0.50
Met het Mes op Tafel
You Can Win If You Want
0.20
Donderdag 7 maart
Op1
23.25
De Avondshow met Arjen Lubach
23.00
Nieuwsuur
22.15
Project Dans
21.15
NOS Journaal
20.05
Dit is de kwestie
De toeslagenaffaire
19.20
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.20
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.30
Het Klokhuis
Aletta Jacobs
16.15
Ongehoord Nieuws
15.30
NOS Journaal
15.15
Ongehoord Nieuws
14.35
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Kook mee met MAX
B'stilla met gehakt en pompoen
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
Met het Mes op Tafel
Moi eem
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.45
Het Klokhuis
Joren Joshua
4.30
NOS Journaal
3.05
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
Brandade met knolselderij en gerookte makreel
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
Met het Mes op Tafel
Moi eem
0.35
NOS Journaal
0.15
Woensdag 6 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.45
Het Klokhuis
Joren Joshua
16.30
NOS Journaal
15.05
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Kook mee met MAX
Brandade met knolselderij en gerookte makreel
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
Met het Mes op Tafel
Kakelvers
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
Ongehoord Nieuws
3.35
NOS Journaal
3.20
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
Pokébowl met bloemkool en biefstuk
1.55
NOS Journaal
1.00
Met het Mes op Tafel
Kakelvers
0.35
NOS Journaal
0.15